Brązowy Medal dla Pani Jolanty Kanafy - za wieloletnią pracę w Bibliotece PWT

Brązowy Medal dla Pani Jolanty Kanafy -  za wieloletnią pracę w Bibliotece PWT
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Z radością i dumą informujemy, że w dniu 24 stycznia 2024 roku, w czasie uroczystej ceremonii w Auli PWT, Pani kustosz mgr inż. Jolanta Kanafa została uhonorowana Brązowym Medalem za wieloletnią pracę w Bibliotece Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Pani Jolanta Kanafa, od lat oddana służbie Bibliotece Papieskiego Wydziału Teologicznego, odegrała kluczową rolę w rozwoju naszej instytucji. Jej pasja, zaangażowanie i profesjonalizm wniosły istotny wkład w rozwój biblioteki. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić ogromny wkład Pani Kanafy w rozwój elektronicznego katalogu zbiorów bibliotecznych. Jej innowacyjne podejście, umiejętności informatyczne oraz nieustająca chęć doskonalenia procesów związanych z katalogowaniem uczyniły naszą bibliotekę bardziej dostępną i efektywną dla społeczności akademickiej.

Wyróżnienie Brązowym Medalem PWT to wyraz naszej głębokiej wdzięczności za lata poświęcenia, zaangażowania i znakomitej służby naszej instytucji. Dziękujemy za to, że Pani Jolanta Kanafa jest częścią naszej społeczności, wnosząc nieoceniony wkład w rozwój Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Serdecznie gratulujemy!